השירותים שלנו
בדיקות אולטרסאונד
הדמיית אולטרסאונד (US) משתמשת בגלי קול בכדי לייצר תמונות של פנים הגוף: הדמיית שרירים, רקמות רכות ואיברים פנימיים. הבדיקה מסייעת באבחון הגורמים לכאב, נפיחות או זיהום בגוף, וכן לבדיקה עבור בריאותו של העובר בקרב נשים הרות. נוסף על כך, בדיקת אולטרסאונד משמשת גם לצורך גם אבחון הפעילות המוחית, הירכיים ויציבות עמוד השדרה של תינוקות.
אולטרסאונד זוהי בדיקה בטוחה ולא פולשנית אשר אינה משתמשת בקרינה, בעוד התהליך לפני ובזמן בדיקת אולטרסאונד הוא פשוט למדי. ההכנה לבדיקה תלויה באיבר הנבדק. יש בדיקות אולטרסאונד אשר אינן מצריכות הכנה מוקדמת, מנגד, יש בדיקות אליהן צריך להגיע לאחר צום או עם שלפוחית שתן מלאה – במטרה להשיג תמונות הדמיה טובות יותר של הרחם, השלפוחית, השחלות או הערמונית.
סורק אולטרסאונד
שקיפות עורפית לעובר
מדוע מבצעים אולטרסאונד?
רוב האנשים מקשרים בדיקות אולטרסאונד ישירות להריון. אך כאמור, בדיקת אולטרסאונד מנכסת לעצמה לא מעט פציינטים מכל הסוגים והמינים. להלן איברי הגוף אותם בדיקת אולטרסאונד סורקת:
כמו כן, בדיקת אולטרסאונד משמשת כמפת הנחיות לתנועות מנתחים במהלך הליכים רפואיים מסוימים, כגון לקיחת ביופסיה.
תהליך בדיקת אולטרסאונד
פיקה מדיקל מעמידה לרשותכם מגון רחב של בדיקות אולטרסאונד, ביניהן בדיקות מורכבות כגון אולטרסאונד אורטופדי, בדיקת דופלר, אולטרסאונד בטן, אולטרסאונד לאבחון ומניעת שבץ מוחי ועוד. הנחיות טרם הבדיקה תקבלו בשיחה טלפונית, תוך זמן קצר תקבלו תשובה למייל עם ממצאי הבדיקה. במידה ויופיע משהו הצוות הרפואי ידאג ליצור עמכם קשר ולספק מענה אישי ומקצועי לכל שאלה או בקשה שלכם עם סיום בדיקת האולטרסאונד.
יש לכם שאלות נוספות על אולטרסאונד?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות:
Accessibility