השירותים שלנו
בדיקת HIV במעבדה
בדיקה קלה, מהירה ודיסקרטית
אל תישארו בספק - לכו להיבדק
זה נורמלי לחלוטין, וטבעי לחלוטין, להרגיש מודאגים לפני בדיקת HIV. יחד עם זאת ולמרות החששות המתלוות לכך, בדיקת HIV יכולה להביא מנוחה לדעתך ולהפחית את החרדה מעצם אי הידיעה.

איך נדבקים באיידס? בעיקרון ההדבקה נובעת דרך מגע עם אחד מנוזלי הגוף הבאים: דם, זרע, נוזלי נרתיק או חלב אם. הדרך השכיחה ביותר היא דרך קיום יחסי מין לא מוגנים. גם שיתוף מחטים בעת הזרקת סמים או שימוש חוזר במחטים, וגם בין אם לתינוקה – בשלב ההיריון, הלידה או בהנקה. נגיף ה- HIV לא תוקף רק קבוצות מסוימות של אנשים באוכלוסייה. כיום זוהי כבר עובדה ידועה לכל. גם אם אתם מקיימים יחסים עם אמצעי מניעה (קונדום) זה לא מונע מכם את הצורך בבדיקת HIV.

נגיף ה-HIV הוא חמקמק ביותר ולאנשים רבים הנושאים אותו עמם כלל אין תסמינים כלשהם (א-סימפטומים) המעידים על הימצאותו של הנגיף. למעשה, הם יכולים לחיות שנים רבות מבלי לדעת שהם אכן נשאים של הנגיף. במידה ונגיף ה-HIV קיים במערכת והוא אינו מטופל, הוא יכול בסופו של דבר להוביל לאיידס: מחלה כרונית הפוגעת במערכת החיסון של האדם. ליתר דיוק, בלימפוציטים (תאי דם לבנים).

בשל כך, הצורך באבחון ובדיקת HIV במעבדה הוא אינטגרלי בימינו אנו. שכן במקרה ואתם אכן נשאים של הנגיף תוכלו להתחיל בטיפול שיסייע לכם לחיות חיים ארוכים ובריאים.טיפולים יעילים יכולים לשלוט ב-HIV. וזו בדיוק הסיבה שביצוע בדיקת HIV לכל אדם, מגיל ההתבגרות ועד גיל הפנסיה, ללא קשר לעבר או להווה שלכם – היא קריטית ביותר.

בדיקת HIV היא מהירה, קלה, ללא כאבים וכמובן, דיסקרטית. בדקו האם אתם נשאי HIV ובכך תוכלו לשמור הן על עצמכם והן ועל בן/בת הזוג שלכם בריאים.
רוצים לתאם תור לבדיקת HIV?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:
Accessibility