השירותים שלנו
פיזיותרפיה: טיפול נוירולוגי
מצבים נוירולוגיים יכולים להיות מורכבים ודורשים טיפול מיוחד. הפרעה נוירולוגית עלולה להשפיע על התפקוד המוטורי, התחושה והיכולות הקוגניטיביות של המטופל, מה שמוביל לקשיים משמעותיים בחיי היומיום. טיפול נוירולוגי הוא חלק חיוני בטיפול הבריאותי המתמקד באבחון, טיפול וניהול מצבים המשפיעים על המוח, חוט השדרה, העצבים והשרירים. מצבים אלה יכולים לנוע בין בעיות קלות כגון כאבי ראש למצבים חמורים כגון שבץ או פציעות בחוט השדרה. הטיפול מאפשר לחולים להתאושש ממצבם, לנהל תסמינים ולמנוע נזק נוסף למערכת העצבים שלהם.
ריפוי בעיסוק
תהליך טיפול נוירולוגי
אחת המטרות העיקריות של הטיפול הנוירולוגי היא אבחון מדויק של המצב הבסיסי. בד"כ כרוך בשילוב של בדיקות גופניות, היסטוריה רפואית ובדיקות אבחון כגון סריקות CT, MRI או EEG. אבחון מדויק חיוני כדי לאפשר למיטב רופאי פיקה מדיקל לפתח תכנית טיפול מותאמת אישית הנותנת מענה לצרכים הספציפיים של המטופל.

לאחר קבלת האבחנה, השלב הבא בטיפול הנוירולוגי הוא פיתוח תכנית טיפול. תוכניות הטיפול עשויות להשתנות בהתאם למצב, חומרתה וצרכיו האישיים של המטופל. אפשרויות הטיפול עשויות לכלול תרופות, פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק או ריפוי בדיבור. במקרים מסוימים, ניתן להמליץ גם על שינויים באורח החיים כגון תזונה ופעילות גופנית.

במחלקת מכון פיזיותרפיה של חברת פיקה מדיקל בתל אביב תוכלו למצוא טיפול נוירולוגי מותאם לכל לקוח באופן אינדבידואל שיאפשר לכם להתאושש ממצבים נוירולוגיים ולמנוע נזק נוסף למערכת העצבים.

מוזמנים ליצור קשר בטלפון 053-3212728
בימים א-ה בין השעות 8:00-19:00
יש לכם שאלות נוספות על טיפולי פיזיותרפיה נוירולוגיים?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע:
עשוי לעניין אותך
אורתופד
ספורט (בקרוב)
רצפת אגן (בקרוב)
Accessibility