השירותים שלנו
כאב כרוני
כאב כרוני הוא מצב מתיש המשפיע על איכות חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. זהו סוג של כאב שנמשך תקופה ממושכת, בדרך כלל יותר משלושה חודשים, ויכול להיות חמור מספיק כדי להפריע לפעילות היומיומית, על היכולת לעבוד, לישון ולהנות מהיום יום. כאב כרוני יכול להיגרם ממגוון מצבים או פציעות בסיסיות, והוא יכול להשפיע על כל אחד ללא הבדל גיל, מין או מוצא אתני. במקרים מסוימים, כאב כרוני עלול להוביל לדיכאון ולבעיות נפשיות אחרות. ניהול כאב כרוני יכול לעזור לאנשים לנהל את הכאב שלהם ולשפר את רווחתם הכללית.
כאבי שרירים ושלד כרוניים
פיזיותרפיה
סוגי כאב כרוני
ישנם סוגים רבים של כאב כרוני, כל אחד עם הסימפטומים והגורמים הייחודיים לו. חלק מהסוגים הנפוצים ביותר של כאב כרוני כוללים:
מי משתמש בטיפול בכאב כרוני?
כאב כרוני יכול להשפיע על כל אחד, עם זאת, קבוצות מסוימות של אנשים עשויות להיות בסבירות גבוהה יותר לחוות כאב כרוני, כגון מבוגרים, אנשים עם מצבים רפואיים מסוימים וכאלה שנפצעו. כאב כרוני גם נפוץ יותר בקרב נשים מאשר גברים.
סיבות להשתמש בטיפול בכאב כרוני
ניהול כאב כרוני יכול לעזור בשיפור היכולת לביצוע פעולות יומיומיות בעבודה, במטלות הבית ובפעילות גופנים. הפחתת רמות הכאב משפרת פלאים את איכות החיים ועצם כך לשפר את בריאותו הנפשית של המטופל, להפחית דיכאון, חרדה ובעיות נפשיות אחרות וכן להשפיע באופן מובהק על שנתו של המטופל, טיפול בכאב כרוני יכול לעזור לאנשים לשפר את איכות השינה ואת משך השינה שלהם.

כאב כרוני הוא מצב מאתגר המשפיע על מיליוני אנשים ברחבי העולם. עם זאת, פיקה מדיקל מאפשרת טכניקות ניהול נכונות ומגוונות ללקוחותיה בכדי לתת לסובלים מכאבים כרונים את היכולת לנהל את הכאב בצורת הטיפול הכי נכונה אינבדואלית ולשפר את רווחתם הכללית של הלקוחות שלנו. הרופאים המומחים של פיקה מדיקל יכולים לעזור לכם בטיפול הבעיה ע"י מגוון טיפולים נגישים במחלקת הפיזיותרפיה שלנו, טיפול ע"י תרופות הניתנות ע"י מומחה ראומוטולוגיה, טיפולים פסיכולוגים לשינוי המחשבה וההתנהגויות הקשורות לכאב וע"י נגישות לתחומי רפואה משלימה הכוללים יוגה ודיקור המפתחים מתח ומקדמים הרפיה.
יש לכם שאלות נוספות על טיפול בכאב כרוני?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע:
עשוי לעניין אותך
בדיקת CT
תור מהיר ל-MRI
הולטר לב
Accessibility