השירותים שלנו
פיזיולוגיה
מחלת לב או אירוע לב כלשהו סוללים את הדרך אל תוכנית החלמה רפואית תחת הכותר שיקום לב. תוכנית הבראה שמטרתה כמובן לייצב את מצבכם הבריאותי, אך יתרה מכך, בכדי למנוע את נוכחותו של אירוע לב נוסף.

תהליך שיקום לב מיועד לאלו אשר חוו אירוע לב, פיתחו אי ספיקת לב (1 מכל 10 ישראלים בני 65 ומעלה סובלים מאי ספיקת לב), סובלים מאוטם בשריר הלב, מחלת מסתמים או קרדיומיופתיה, אלו שנמצאים לאחר ניתוח מעקפים, צנתור, השתלה של קוצב לב וכדומה. תהליך שיקום לב מתחיל בדרך כלל לאחר כשבועיים עד חודש מאירוע הלב. מחקרים רפואיים מצביעים על כך כי תהליך שיקום לב הינו אידיאלי ביותר עבור המטופל כאשר הוא מתבצע בסמיכות לאירוע הלב.

קרדיולוג הינו רופא המתמחה באבחון וטיפול מחלות במערכת הלב וכלי הדם. הוא יבצע איתכם בדיקות מקיפות, אבחונים ומגוון רחב של תהליכים רפואיים על מנת לסייע לכם להתמודד בצורה הטובה והמקיפה ביותר עם בעיית הלב שתוקפת אתכם.
מניעת נוכחות של אירוע לב נוסף
צוות רפואי המתמחה בשיקום לב
שיקום לב: פיזיולוג
מעבר לאבחנות המקצועיות של הקרדיולוג, תוכנית שיקום לב איכותית ומקיפה חייבת לכלול בתוכה גם מערך שלם הכולל פיזיולוג של מאמץ, מאמנים או פיזיותרפיסטים, אחיות אשר אחראיות הן על הייעוץ והליווי הרפואי והן על המעקב (תרופות, משקל ועוד), וכן דיאטנית אשר בונה את התוכנית התזונתית. שיקום הלב של פיקה מדיקל בציוות מערך הפיזיולוגיה הכולל הנחיות מפורטות באשר לדברים אותם עליכם לבצע או מהם אתם צריכים להימנע – יסייע לכם לקיים אורח חיים בריא.
פיזיולוג אצל פיקה מדיקל
רבים הם התושבים בישראל להם אין את הנגישות המהירה, הזמן הפנוי או היכולת הנפשית להתמודד עם תוכנית הבראה לשיקום לב בבתי החולים. את הבדיקות יערכו צוות רפואי מומחה של רופאים המתמחים בשיקום לב, וביניהם גם מערך מותאם של רופאים פיזיולוגיים. טכנולוגיות ושיטות אבחון חדשות לרבות בדיקת חלבונים נטריורטיים בדם, בדיקות אקוקרדיוגרפיה ושלל בדיקות חדשניות בזכותן ניתן לקבוע אבחנה חד משמעית, גם במקרים הנחשבים גבוליים. כאמור לצד הטיפול הקרדיולוגי, מערך שיקום לב מעמיד לרשותכם, אופציה לטיפול המשך בינהם, דיאטנים, פסיכולוגים, ייעוץ רפואי, טיפולים פיזותרפים לשיקום קימום וטיפול נוירולוגי מותאם לכל מטופל.
יש לכם שאלות נוספות על הפיזיולוגים שעובדים איתנו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל הפרטים:
Accessibility