השירותים שלנו
פרחי באך
חליטות פרחים לטיפול ברגשות השליליים
בדרך כלל בטוח וללא תופעות לוואי
מה זה פרחי באך?
פרחי באך הם סוג של רפואה אלטרנטיבית שצברה פופולריות בשנים האחרונות. התרגול כולל שימוש בתמציות פרחים כדי לטפל בחוסר איזון רגשי ונפשי. פרחי באך הוצגו לראשונה על ידי ד"ר אדוארד באך, רופא בריטי, בשנות ה-30. מאז, הם נמצאים בשימוש נרחב כתרופה טבעית לקידום רווחה רגשית.

תרופות פרחי באך מבוססות על הרעיון שלרגשות שליליים ומצבים נפשיים יכולים להיות השפעה מזיקה על הבריאות הפיזית שלנו. ד"ר באך האמין כי על ידי טיפול בשורש הרגשות השליליים הללו, ניתן לשפר גם את הסימפטומים הגופניים. התרופות נעשות על ידי חליטת פרחים במי מעיינות ולאחר מכן דילול התמיסה בברנדי.

מערכת פרחי באך כוללת 38 תמציות פרחים בודדות, שלכל אחת מהן חוסר איזון רגשי או נפשי ספציפי שהוא נועד לתת מענה. הפרחים מחולקים לשבע קטגוריות, המתאימות למצבים רגשיים שונים: פחד, חוסר ודאות, חוסר עניין בהווה, בדידות, רגישות יתר להשפעות ורעיונות, דכדוך וייאוש ודאגה יתרה לרווחת הזולת. כל תרופה נועדה לתת מענה לחוסר איזון רגשי או נפשי ספציפי שגורם לתסמינים פיזיים. התרופות פועלות ברמה אנרגטית, עוזרות לאיזון מחדש של מערכת האנרגיה של הגוף ולקדם רווחה רגשית. התרופות אינן מדכאות רגשות, אלא עוזרות לאנשים לעבד ולשחרר רגשות שליליים בצורה בריאה.

תרופות פרחי באך נחשבות בדרך כלל בטוחות ואין להן תופעות לוואי ידועות. ניתן ליטול אותן (דרך הפה או באופן מקומי) לצד תרופות אחרות ומתאימות לאנשים בכל הגילאים, כולל ילדים, נשים בהריון וקשישים.

פיקה מדיקל מספקת ללקחותיה ייעוץ עם מטפל מוסמך לקביעת איזו תרופת פרחי באך מתאימה לאדם האנדיבידואל. במהלך הייעוץ, המטפל ישאל שאלות לגבי מצבו הרגשי של הפרט וימליץ על התרופה המתאימה על סמך תגובותיו.
יש לכם שאלות נוספות על פרחי באך?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע:
עשוי לעניין אותך
בדיקת CT
תור מהיר ל-MRI
הולטר לב
Accessibility