השירותים שלנו
רנטגן
רנטגן רפואי נערך ע"י אנשי מקצוע בעלי הכשרה ומשמש ככלי נפוץ וחיוני לאבחון וטיפול במצבים רפואיים שונים, סוג של הדמיה המשתמשת בקרינה אלקטרומגנטית, פליטת כמות קטנה של קרינה, כדי לייצר תמונות דו מימדיות של המבנים הפנימיים של הגוף.
פליטת כמות קטנה של קרינה כדי לייצר תמונה דו מימדית
אבחון שברים ונקעים בעצמות
מהן הסיבות לביצוע בדיקת רנטגן?
צילום רנטגן רפואי משמש לעתים קרובות לאבחון שברים ונקעים בעצמות. התמונות המיוצרות בצילום רנטגן יכולות להראות את מצבה הרפואי של העצם, כמו גם את היקף הפציעה. מידע זה הוא קריטי לקביעת הטיפול המתאים, שעשוי לכלול אי מוביליזציה עם גבס, ניתוח או התערבויות אחרות.

כמו כן, צילום רנטגן מועיל באיתור חריגות בחזה, כגון סרטן ריאות, דלקת ריאות ושחפת- לאמת את גודלן ומיקומן. רנטגן משמש לאבחון וטיפול בסרטן, אבחון בעיות במערכת העיכול, אבחון בעיות בלב וכלי הדם ועוד.התמונות המיוצרות על ידי רנטגן יכולות להראות את הגודל והמיקום של כלל החריגות ואף לאתר כל הישנות של מחלה ועל כן הוא יעיל מאוד בקביעת הטיפול המתאים ביותר באופן אינדבדואלי.

צילום רנטגן דרך חברת פיקה מדיקל מתאפשר בבית הלקוח, זמינות מהיום למחר וכן גם באפשרות לזירוז תור במכוני רפואה שונים בפריסה ארצית. פיקה מדיקל מתחייבת כי צילומי הרנטגן מתבצעים ע"י מומחים בתחום, הבדיקה עצמה אינה פולשנית, מהירה יחסית, ומספקת מידע מפורט ומכריע על הבנת הבעיה ואופן הטיפול הנחוץ לה.
יש לכם שאלות נוספות על צילום רנטגן?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע:
עשוי לעניין אותך
בדיקת CT
תור מהיר ל-MRI
הולטר לב
Accessibility