השירותים שלנו
שיאצו
שיאצו היא תוכנית אימון אינטרוולית בעצימות גבוהה שצוברת פופולריות בשנים האחרונות. סוג זה של אימון נועד להיות התפרצויות קצרות ואינטנסיביות של פעילות גופנית ולאחריהן תקופות של מנוחה. המטרה היא להגביר את הדופק, לשרוף יותר קלוריות ולשפר את הכושר הכללי בפרק זמן קצר יותר.
לשרוף יותר שומן גם כשלא מתאמצים
הורדת לחץ דם והפחתת הסיכון למחלות לב
מדוע שיאצו נחוץ לבריאות?
ישנן מספר סיבות מדוע שילוב שיאצו בשגרת הכושר שלך הכרחי לבריאות טובה יותר. אחד היתרונות העיקריים הוא שזה עוזר לך לשרוף יותר קלוריות בפחות זמן. הוכח כי אימונים אלו שורפים יותר קלוריות מאימון אירובי מסורתי בגלל עוצמת האימון. בנוסף לשריפת קלוריות, אימונים אלו יכולים לעזור בהורדת שומן, במיוחד באזור הבטן. הסיבה לכך היא שאימונים אלו הוכחו כמגבירים את חילוף החומרים, מה שעוזר לשרוף יותר שומן גם כשלא מתאמנים.

סיבה נוספת היא היכולת לשפר את בריאות הלב וכלי הדם. המרווחים האינטנסיביים עוזרים להגביר את קצב הלב, דבר המחזק את הלב ומשפר את זרימת הדם. זה יכול לעזור להורדת לחץ הדם, להפחית את הסיכון למחלות לב ולשפר את הבריאות הכללית של הלב וכלי הדם. בנוסף, אימוני שיאצו הוכחו כמשפרים את הרגישות לאינסולין, מה שיכול לסייע במניעת סוכרת מסוג 2.

דרך נוספת שבה שיאצו יכולה לעזור לשיפור הבריאות הנפשית. אימונים אלו הוכחו כמשחררים אנדורפינים, שהם הכימיקלים הטבעיים של הגוף. מועיל בהפחתת מתח, חרדה ודיכאון, ומשפר את הבריאות הנפשית הכללית.

לסיכום, שילוב בשגרת היומיום תוכנית אימונים בת 30 דקות יכולה רק לסייע לטובה לחייך, מאפשר להעצים את הביטחון ומעניק חיים טובים ובריאים יותר. פיקה מדיקל מספקת ללקחותיה הרשמה לתוכנית אימונים במחיר מיוחד.
יש לכם שאלות נוספות על שיאצו?
השאירו פרטים ונחזור אליכם עם כל המידע:
Accessibility